slide-neicinkullanilir

Ne için kullanılır?

YNN OMEGA 369 Emu Oil; Omega 3, 6 ve 9 gibi yağ asitleri, mineraller, A-E vitaminleri bakımından zengin bir bileşene sahiptir. Ayrıca insan vücudunun üretemediği fosfor gibi maddeleri de barındıran zengin bileşimi sayesinde, cildinizle buluştuğu yerde, besleyici olmanın çok ötesinde bir sinerji oluşturur.

Cildinizdeki bu sinerji, en şık kıyafetlerinizin içindeki kadar çekici ve etkileyici olmanızı sağlayacaktır. Cildinizin güzelliğinin fark edilmesi için sahne ve spot ışıklarına ihtiyacınız yok YNN OMEGA 369 Emu Oil biyolojik olarak insan vücudunda bulunan yağ yapısına en yakın yapıda olduğu, bugüne kadar yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda kanıtlanmıştır. Bu özelliğiyle geçen zamana ve dış etkenlere bağlı dezenformasyonlara karşı cildinizdeki etkililiğini hissedeceksiniz.Cildinizde bebek cildi gibi pürüzsüz ve yumuşak bir dokunuş hissi verir.YNN Omega 369 Emu Oil, kuru ciltlere suya eşdeğer yapısıyla, cildiniz nemlendirir, kalıcı ve gün boyu koruma sağlar.

Cilde bir kere uygulandığında, YNN 369 Australian Emu Oil hemen cildin içine işleyerek onu pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı bir hale getirmektedir. YNN 369 Australian Emu Oil’in etkileri uzun süreli olduğundan, kullandıktan sonra cildinizi tekrar tekrar yıkasanız dahi, etkisi kaybolmaz. Mükemmel bir emülsiyonlaştırıcıdır.YNN 369 Australian Emu Oil, kuru ciltlere suya eşdeğer yapısıyla, kalıcı ve gün boyu koruma sağlar.

Taşıyıcı özelliği sayesinde kaslara kadar nüfuz edebildiği için etkisi, cildinize uygulayacağınız diğer doğal yağ ve kremlerden çok daha üstündür. Çünkü bütün yağ ve kremler cildinizin yüzeyinde bir aşamaya kadar işlemektedir. Emu yağını eşsiz kılan en önemli özelliklerinden biri onu taşıyıcı kariyeridir. Saçları besler.Hipoalerjiktir.(Alerji yapmaz.)